Meteoexpres´s

,,Zima,, je tu!

Predpoveď počasia-AKTULNE- ,,Zima začína,,!

14.11.2008

Predpoveď počasia: Tak a máme to tu! Pravá zimná idyla nielen na horách, ale i v nižších polohách sa ukáže už budúci týždeň, ale poďme postupne od začiatku.

Počas predĺženého víkendu sa naše územie bude nachádzať pod postupne slabnúcu tlakovou výšou v relatívne pokojnom počasí s rannými hmlami a nočnými prízemnými mrazmi. Počas dňa teploty v sobotu a v nedeľu 11st.C na juhu územie, inde len 7 až 10C. V pondelok sa o čosi viacej ochladí a denná teplota vystúpi na max. 3-7st.C.

V ďalších dňoch, v utorok 18.11. bude oblačno, postupné pribúdanie oblačnosti od SZ a denná teplota na úrovni +5-tich stupňov Celzia. Počas stredy 19.11. bude veľká oblačnosť a miestami slabý dážď, od 800 m.n.m. sneženie, a teplota 2-6st.C. Vo štvrtok 20.11. bude ešte horšie počasie, pretože sa viac zamračí, bude pršať, na horách snežiť od výšky cca 1100 mnm, popoludní zlepšovanie počasie. Teplota bude podobná tej stredajšej. V piatok 21.11. sa situácia zmení. Po prechode studeného zvleného vzduchu k nám prenikne studený vzduch, ktorí teploty zmrazí i v nížinách smerom nadol. Bude snežiť, fúkať, teploty cez deň najviac +3/4C na JZ nášho územia, na clom východe celodenní mráz alebo +1st.C preto sa tam očakávajú zrážky vždy vo forme snehu. Koniec budúceho víkendu ukončíme snehovými prehánkami.

 

Více www.meteoexpress.estranky.czKomentáře k článku

ivan sneh říká
25.11.2009

kedy zacne uz konecnee sneztiiiit?????Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

O mně

www.meteoexpress.estranky.sk ---------------------------------------- oliver.maksay@centrum.sk
--------------------------------------

S veľkou oblubou studujem meteorologiu, prirodne katastrofy a pozriem si aj dobry sci-fi film. CO sa tyka mojich konickov, nakupujem, pozeram telku a chatujem s ludmi, na pokeci alebo diskusiach. Chodim na zakladnu skolu, budem mat 15 rokov, a chystam sa na gymnazium. Oblubujem Petra Jurcovica, p. Caplara a mnoho dalsich, ktori nam prinasaju vzdy aktualne informacie o pocasi. S pozdravom Oliver.

- AKTUALNE -

Tento týždeň premenlivý, chladný s dažďom, cez víkend zasnežený na celom Slovensku!

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí