Meteoexpres´s

Mimoriadna predpoveď počasia

 
Exkluzívna predpoveď počasia

Ako viete, predpovede počasia budem uvádzať v pravidelnom termíne každý piatok v týždni, okrem sviatočných dní a prázdninových dní...Preto dnes predpoveď počasia na úvodný deň tohto webu.

Momentálne k nám prúdi veľmi studený vzduch z miernych zemepisných šírok / SV / a zároveň sa nad severným Talianskom prehlbuje mohutná tlaková níž. Počas dnešnej noci nad územím Slovenska očakávajme zaťiaľ najchladnejšiu noc po tohtoročnom lete, teploty poklesnú na hodnoty 2 až 7 st.C, v kotlinách a dolinách pôjdu slabo pod nulu /0 až -4st.C/. Zajtra bude polooblačná obloha s pribúdajúcou oblačnosťou s len ojedinelou tvorbnou slabých prehánok. Vietor čerstvý severných smerov. Denná teplota vystúpi na 14-18st.C, na Orave, Kysuciach a Liptove len 12C.
V ďalších dňoch sa to bude len zhoršovať, pretože k nám dolezie tlaková níž a v chladnejšom vzduch s teplotami iba slabo nad 10st.C k nám prinesie sneženie na hory, na ostatnom území dážď alebo prehánky. Búrky sa nevyskytnú žiadne.Bude i dosť veterno, vietor S/SV rýchlosťou do 60 km/h.

Ďalšie informácie vo večerných headlinoch-AKTUALNE.

S pozdravom Oliver.
Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

O mně

www.meteoexpress.estranky.sk ---------------------------------------- oliver.maksay@centrum.sk
--------------------------------------

S veľkou oblubou studujem meteorologiu, prirodne katastrofy a pozriem si aj dobry sci-fi film. CO sa tyka mojich konickov, nakupujem, pozeram telku a chatujem s ludmi, na pokeci alebo diskusiach. Chodim na zakladnu skolu, budem mat 15 rokov, a chystam sa na gymnazium. Oblubujem Petra Jurcovica, p. Caplara a mnoho dalsich, ktori nam prinasaju vzdy aktualne informacie o pocasi. S pozdravom Oliver.

- AKTUALNE -

Tento týždeň premenlivý, chladný s dažďom, cez víkend zasnežený na celom Slovensku!

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí