Meteoexpres´s

!Výstraha!

Upozornenie!
I:
Pozdĺž hraníc Slovenska s Rakúskom a Českom sa už niekoľko hodín nachádza pás veľmi silných búrok, ktorý v najbližších hodinách môže zasiahnuť krajný západ Slovenska od Záhoria cez Považie až po Kysuce.

II:
Búrková oblačnosť sa vytvára aj nad Maďarskom a časťou južného Slovenska. V najbližších hodinách zasiahne okolie Rimavskej Soboty a neskôr aj oblasť Rožňavy. Podľa najnovších informácií je už veľmi silná búrka v okolí Košíc.

Pri búrkach sa budú miestami vyskytovať prívalové zrážky, silný nárazový vietor a krupobitie. Silné zrážky môžu spoôsobiť lokálne aj menšie škody.

 

www.meteoinfo.sk

 Komentáře k článku

Dano říká
01.06.2008

a kedy by maly dojst tie burky na zahorie pls

marek říká
19.05.2008

burka bola aj rano v detve a padali aj krupy....trvalo to cca 2-3 hodiny,nic moc uz svieti slnko a je 23stupnov...Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

O mně

www.meteoexpress.estranky.sk ---------------------------------------- oliver.maksay@centrum.sk
--------------------------------------

S veľkou oblubou studujem meteorologiu, prirodne katastrofy a pozriem si aj dobry sci-fi film. CO sa tyka mojich konickov, nakupujem, pozeram telku a chatujem s ludmi, na pokeci alebo diskusiach. Chodim na zakladnu skolu, budem mat 15 rokov, a chystam sa na gymnazium. Oblubujem Petra Jurcovica, p. Caplara a mnoho dalsich, ktori nam prinasaju vzdy aktualne informacie o pocasi. S pozdravom Oliver.

- AKTUALNE -

Tento týždeň premenlivý, chladný s dažďom, cez víkend zasnežený na celom Slovensku!

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí