Meteoexpres´s

Ochladenie! - babie leto nepríde

... minimálne do 10.10.2008, protože dovtedy ochladzovanie, zrážky, vo vyšších polohách sneženie a silný severný vietor. Toto nás čaká najbližšie dni. Zajtra oblačno, zamračeno, miestami prehánky alebo slabý dážď, teplota do 15st.C, podobná situácia aj v posledný pracovný den. V sobotu to však bude podstatne horšie, pretože na celom území Slovenska očakávame výdatnejšie zrážky oproti zajrajšiemu dňu, bude fúkať dosť čerstvý až silný JZ vietor v rýchlosti 50km/h, v nárazoch do 60km/h. Najväčšia pravdepodobnosť zrážok sa čaká na východe nášho územia, smerom západne ich výdatnosť bude slabšia.

Riziko zrážok ku dňu 4.10.______________________

Západné Slovensko = 65%

Stredné Slovensko = 70%

Východné Slovensko = 80%

Max. teploty ku dňu 4.10.______________________

Severný región SR = +7 až 9st.C

Juh Slovenska =         9 / 13 st.C

V nedeľu sa počasie zlepší, riziko zrážok bude minimálne a ukáže sa nám Slnko, ktoré teploty vyšvihne na úbohých +14st.C, vietor bude tichý. Nový pracovný týždeň odštartujeme v hmlistom počasí, ktoré sa rozplynie a čakajú nás slnečné lúče s 18-stupňovými teplotami. V ďalších dňoch 7.10. až 8.10. čakáme pohodové krásne, dokonca bezoblačné počasie, teplota sa vyšplhá na 18/19C. Avšak, takéto počasie nemôžeme nazvať Babím letom, pretože vo štvrtok 9.10. pribudne oblačnosť, občas zaprší, bude pod mrakom, a ďalšie víkendové dni budú zrejme zahalené v mrakoch s teplotami do 15st.C. Nateraz je to odomňa všetko, prajem príjemný zajtrajší štvrtkový den. S pozdravom Oliver.Komentáře k článku

Dropek říká
02.10.2008

Hezký design :) ale potom ochlazení má přeci přijít - v úterý má být až 21°C

Administator Meteoexpres s blogy.in-pocasi.eu/puma979/ říká
01.10.2008

VIAC SA DOCITATE NA WWW.METEOEXPRESS.ESTRANKY.SK AJ O BABIOM LETE - KEDY PRIDE!!!!!!Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

O mně

www.meteoexpress.estranky.sk ---------------------------------------- oliver.maksay@centrum.sk
--------------------------------------

S veľkou oblubou studujem meteorologiu, prirodne katastrofy a pozriem si aj dobry sci-fi film. CO sa tyka mojich konickov, nakupujem, pozeram telku a chatujem s ludmi, na pokeci alebo diskusiach. Chodim na zakladnu skolu, budem mat 15 rokov, a chystam sa na gymnazium. Oblubujem Petra Jurcovica, p. Caplara a mnoho dalsich, ktori nam prinasaju vzdy aktualne informacie o pocasi. S pozdravom Oliver.

- AKTUALNE -

Tento týždeň premenlivý, chladný s dažďom, cez víkend zasnežený na celom Slovensku!

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí