Meteoexpres´s

Veda ako počasie

Táto téma sa bude týkať najmä záujemcov o meteorologiu - ako stúdium vedy. Prinesiem Vám zaujímavosti, odborné výrazy týkajúce sa meteorológie.

Dakujem.

S pozdravom OLiver.

 Komentáře k článku

Marko Matejov říká
26.01.2009

Mna meteorologia zaujma od 5 rokov teraz mám 14

stanley říká
19.09.2008

MIlý Oliver. Keď sa až tak strašne zaujímaš o vedu a meteorológiu, vedz, že už len nadpis alebo titulka Veda ako počasie je úplne nesprávny, ba až smiešny.Správne sa má povedať počasie ako veda, nie naopak!!! Ináč, vzhľadom k Tvojmu veku, vzdelaniu a skúsenostiam si nemyslím, že Ty si ten pravý, kto by korektne mohol iným vysvetľovať odborné meteorologické termíny. Ináč, meteorológia tak ako každá iná veda absolútne nie je len o termínoch ale to zaiste vieš...Každá veda, dokonca teoretický smer či škola používajú vlastné terminologické penzum, aj keď gro by malo byť vzhľadom k vzájomnému porozumeniu rovnaké.

Dano říká
01.06.2008

mna tiez zaujima meteorologia mam 14 rokovVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

O mně

www.meteoexpress.estranky.sk ---------------------------------------- oliver.maksay@centrum.sk
--------------------------------------

S veľkou oblubou studujem meteorologiu, prirodne katastrofy a pozriem si aj dobry sci-fi film. CO sa tyka mojich konickov, nakupujem, pozeram telku a chatujem s ludmi, na pokeci alebo diskusiach. Chodim na zakladnu skolu, budem mat 15 rokov, a chystam sa na gymnazium. Oblubujem Petra Jurcovica, p. Caplara a mnoho dalsich, ktori nam prinasaju vzdy aktualne informacie o pocasi. S pozdravom Oliver.

- AKTUALNE -

Tento týždeň premenlivý, chladný s dažďom, cez víkend zasnežený na celom Slovensku!

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí