Meteoexpres´s

Vpad arktickeho vzduchu

V buducom tyzdni dojde k zemen pocasia. DO strednej a vychodnej Europy dojde k vyraznemu ochladeniu a teploty na uzemi SR v niektorych castiach klesnu az o 10 stupnov Celzia. Vsetko zalezi teraz od toho, ci sa tlakova vys bude od nas posuvat smerom na zapad.O aktualnom vyvoji pocasia Vas budem vopred informovat aj od slovenskeho meteorologa Mateja Milku.

 Komentáře k článku

Rado63 www.dobsincan.estranky.sk/ říká
11.02.2008

Oliver, tak teraz sa mi to páči oveľa viac. Trošku ešte popracuj na gramatike, keď budeš dávať články. Predsa len reprezentuješ seba. Nikto nie je perfekt, ale aspoň sa snaž. :-) Píšeš, že máš rád SCI-FI, na mojej stránke nájdeš dve poviedky čo som ja písal . Bol by som zvedavý ako sa Ti páčia ako mladšiemu :-) Pozdravuje Rudo - Rado63.

jelo15 cawes říká
10.02.2008

cawes gratulujem ti k tejto goodnej stranke

jelo15 říká
10.02.2008

gratulujem goodna stranka

konarka1 říká
10.02.2008

Teraz je to krasne vidiet -svetlé pozadie je fajn...Stranku si postupne doplňaj....Nech sa Ti darí!

puma979 Honzo říká
10.02.2008

Ja som Slovak..pisem po slovensky..tie chyby mne mrzi oprvadu...ponahlal sem se moc...velmi moc.. ale diki za kritiku.. Rado63 diki za tu tvoju kritiku........to pozedie sa snazim zmenit, nejako mi to nejde

Rado63 www.dobsincan.estranky.sk/ říká
10.02.2008

Ten odtieň by som dal trocha inakší dosť ťažko sa to číta. Keď už robíš stránky fakt dodržuj diakritiku, prípadne si to urob cez word a okopíruj. Ale každý nejako začíname a na Tvoj vek klobúk dole.

Honza říká
10.02.2008

Ano, má se ke konci pracovního týdne ochladit. Teploty i v Česku zůstanou u -2°C přes den. Otázka zní jestli bude sněžit. Zřejmě moc ne. P.S. proč píšeš beze háčků a s gramatickými chybami?Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

O mně

www.meteoexpress.estranky.sk ---------------------------------------- oliver.maksay@centrum.sk
--------------------------------------

S veľkou oblubou studujem meteorologiu, prirodne katastrofy a pozriem si aj dobry sci-fi film. CO sa tyka mojich konickov, nakupujem, pozeram telku a chatujem s ludmi, na pokeci alebo diskusiach. Chodim na zakladnu skolu, budem mat 15 rokov, a chystam sa na gymnazium. Oblubujem Petra Jurcovica, p. Caplara a mnoho dalsich, ktori nam prinasaju vzdy aktualne informacie o pocasi. S pozdravom Oliver.

- AKTUALNE -

Tento týždeň premenlivý, chladný s dažďom, cez víkend zasnežený na celom Slovensku!

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí